Veřejné kurzy - obecné informace
Od roku 2001 nabízím vysoce kvalitní kurzy z oblasti tvůrčího psaní, scenáristiky a kreativního myšlení. Zatím mé kurzy a vzdělávací akce absolvovalo více než 10 000 studentů z řad veřejnosti a hrdě můžu říci, že jejich spokojenost byla skutečně vysoká. V referencích na www.TvurciPsani.cz si můžete přečíst názory mých studentů na kvalitu nabízených kurzů a pokud dostanete chuť přidat se k nim, stačí si přečíst nabídku kurzů a vybrat si. Moji studenti vydávají knihy, realizují divadelní hry a televizní inscenace, stávají se kvalitními přispěvateli do novin a časopisů, nebo začínají svou kariéru přímo u filmu!

Kromě kurzů určených pro širokou veřejnost realizuji i specializovaná školení, kurzy, workshopy a semináře pro firmy a nejrůznější instituce /redakce novin a časopisů, produkční společnosti, televizní stanice, vzdělávací instituce atd./. O nabídce těchto individuálních programů šitých přímo na míru firemním zákazníkům, se můžete dozvědět v nabídce kurzů pro firmy na www.TvurciPsani.cz .

Jsem také plně kvalifikovaný pedagog, který splňuje předepsané zákonné parametry pro výuku na základních, středních, vyšších odborných a vysokých školách. Ráda na školách učím a pořádám pro školy různé programy. Jsem specialistou zejména na mediální výchovu.

ONLINE KURZY:Online kurzy probíhají právě na těchto stránkách. Vstoupit do nich můžete kliknutím na položku VSTUP DO ONLINE KURZŮ v MENU. Služba je dostupná jen registrovaným platícím klientům. Učebnice k online kurzům nutná není, veškerá teorie je obsažena v kurzech na těchto stránkách. Online kurz tvůrčího psaní, stejně jako online kurz scenáristiky, jsou určeny naprostým začátečníkům. Podmínkou k absolvování kurzu je dokončené základní vzdělání.


INFORMACE O DALŠÍCH KURZECH:Všechny další informace o nabízených kurzech, jejich typech, obsahu apod. se dozvíte na www.TvurciPsani.cz .

Poslední úprava stránky: 2021-05-01 22:32:13